Jiskra Hořice podlehla Vrchlabí 0:2

(Aktualizováno před )

Již s předstihem odehráli fotbalisté Jiskry Hořice druhé kolo nové sezony krajského přeboru. V páteční předehrávce ale první body do tabulky nepřidali. I přes některé vyložené šance se nedokázali brankově prosadit a byli za to potrestáni. Ambicióznímu Vrchlabí nakonec stačily dvě využité standardní situace, které rozhodly o konečném výsledku 2:0.

První branka do domácí sítě padla v šestnácté minutě, kdy se po centru do pokutového území míč odrazil k nohám Tomčíka a ten křížnou střelou překonal Žižku. Druhá hostující radost přišla v jednatřicáté minutě. To, když se z hranice třiceti metrů prosadil po volném přímém kopu Hanuš. Hořičtí měli v utkání více příležitostí, ale ani ty největší neskončily kýženým úspěchem. Vrchlabští tak v Hořicích vytěžili z minima maximum a po dvou kolech mají na kontě plný počet šesti bodů. Stejně jako po úvodním utkání tak budou muset Hořičtí zapracovat na finální fázi, která zatím vázne.

TJ Jiskra Hořice – FC Vrchlabí 0:2 (0:2)

Branky: 16. Tomčík, 31. Hanuš. Sestava Hořic: Žižka – P. Kuneš, D. Palm, Rozsévač, Pour (89. Tomáš) – Rubeš (80. Skalský) – J. Kuneš (73. P. Palm), Vávra (46. Šedivý), Pečenka, Nečesaný – Neumann. ŽK: 3:3 (42. a 77. P. Kuneš, 77. Pour). ČK: 1:0 (77. P. Kuneš).