Jiří Madar: Reakce na informaci o demonstraci a naslednou diskusi

Na demonstraci ma kazdy pravo. Tady nevim ale za co chteji demonstrovat. Ze meli od ledna dost casu hledat si nahradni bydleni a neudelali to. Ze nemuzou pracovat. Nebo za to ze se budou chovat v ramci pravidel a nebudou jiz obtezovat lidi v okoli, kteri si jiz roky stezuji na mesto a pisi petice a je jich mnohem vic nez 200. Ja osobne nemam nic proti romum, s mnohymi se i kamaradim, ani proti jinym narodnostem. Kdo dodrzuje zakony, slusne souziti, pracuje a nevyuziva jen spatne nastaveneho statniho systemu je v Usti vitan. To je moje zasada a byl bych rad kdyby se ji v Usti podarilo zajistit.

UFO a ja se tri roky snazi zamezit prilivu neprizpusobivych obcanu (kontroly ubytoven, poplatek z ubytovaci kapacity, oop) a zda se ze se dari.
Zrusili jsme poplatek za odpad. PROC. Protoze platili slusli lide a z neprizpusobivych jsme to nikdy nemohly.
Snazime se postarat i lidi kteri si to diky sve praci pro mesto zaslouzi tedy seniory(klub, dotace, rada senioru, a nyni navrh na koupi Horeni= dalsi bydleni pro seniory, kterych je cekacich listinach 3000)
Dostat do mesta mlade lidi = projekt novych domu na Terase
Zajistit vice pracovnich mist = prumyslove zony Uzin a projekt Centropolu v Predlicich.
K tomu patri i oziveni kolem reky = nechceme v ul prekladiste ale krasne uzemi v porta bohemica.
Bohuzel stat nepomaha – system davek, dotaci a ani Restart, na ktery jsmehodne spolehali. MUSIME SI POMOCI SAMI.
Jdeme touto cestou a chceme ji drzet i kdyz nas mnozi napadaji a mozna jeste diky ubytovnam budou.
Mozna se s panem Hasenblasem shodnu na vizi za dvacet let, ale ta musi mit realny a jasny podklad a o ten bojuji. Nemuzu budovat testovani autonomnich aut a vedecka pracoviste ve stavajici situaci. Jsem realista a pragmatista. Ja bych jako opozice nikdy nenapadal rozhodnuti vedeni mesta, jen z urazene jesitnosti ze jsem na neprisel sam. PRoUsti vladlo na to rado zapomina a nic nevymyslelo.
Jedeme dal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak