Jihočeští hasiči získali od ČEZu nové auto

Téměř vánočním dárkem byl se dal nazvat osobní automobil, který v pátek (14. prosince) obdrželi jihočeští profesionální hasiči od společnosti ČEZ.

Předmětem daru od společnosti ČEZ Korporátní služby, s. r. o., byl osobní automobil tovární značky Škoda Octavia combi. Klíčky od vozu předal řediteli jihočeského profesionálního sboru plk. Lubomíru Burešovi manažer útvaru dopravní služby ČEZ Korporátní služby, s. r. o., Ing. Pavel Herda. U předání byli přítomni také další zástupci společnosti ČEZ, a. s., a to manažer útvaru požární ochrany a havarijní připravenosti společnosti ČEZ, a. s., Ing. Ivo Novotný a také vedoucí útvaru požární ochrany elektrárny Temelín Ing. Martin Novotný.

Škoda Octavia je ve skvělém technickém stavu, je dokonce vybavena pro hasiče nezbytným modrým majákem a je tedy okamžitě připravena sloužit v rámci Jihočeského kraje.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak