Jihočeští hasiči získali bronz v nohejbalovém přeboru dvojic

Již tradičně uspořádal HZS Kraje Vysočina v Brtnici u Jihlavy přebor HZS ČR v nohejbale dvojic. Přebor se konal ve čtvrtek 7. června.

HZS Jihočeského kraje reprezentovali Milan Chuchel, Jan Brabec a Petr Sedláček. A ve velmi kvalitní celorepublikové konkurenci se rozhodně neztratili.
Po velmi dobrých výkonech na úvod turnaje se dostali do závěrečných bojů o přední příčky. Zde si však vybrali pověstnou sportovní smůlu a v zápase o finále podlehli pozdějšímu vítězi – družstvu Vyškov A. V zápase o třetí místo však již našli svoji skvělou formu a porazili tým z Rokycan. Bronzová medaile je tak velikým úspěchem.

Celkové výsledky přeboru:

Vyškov A
Slavkov
České Budějovice

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.