Search
Close this search box.

Jídelna ve Vysokém Mýtě prošla proměnou, strávníci budou moci hlasovat o jídle

Během jarních prázdnin prošla školní jídelna v domově mládeže v ul Gen. Závady ve Vysokém Mýtě proměnou. Část interiéru byla ve službě od jeho otevření v roce 1976 a část sloužila strávníkům od roku 1992. ”Snažíme se vařit moderně a dát stravování něco navíc. Pořádáme nejrůznější akce v podobě mezinárodních kuchyní, strávníci mají možnost hlasovat o tvorbě jídelního lístku, pořádáme doplňkové programy. Chceme být živým, moderním zařízením. To vše jsme chtěli promítnou i do přestavby interiéru. Vybrali jsem stylový, designový, ale velmi funkční nábytek. Prostor jsme barevně proměnili a vyměnili řadu doplňků. Věříme, že našim strávníkům bude v novém prostoru chutnat,” řekl ředitel Lukáš Dejdar.

Ve školní jídelně se přeměnil strop. Bílá barva opticky zvětšila prostor. Nové LED osvětlení dalo místnosti nové světlo a zároveň bude šetřit elektrickou energii. Výmalba pak prostor příjemně člení. V hlavní části školní jídelny je patrné sloupové členění, které drží tvar okolo celé místnosti. “Vzniklé obrazce na protější stěně výdejových okének využijeme pro promítání z projektorů. Místnost se tak dá během chvíle proměnit v konferenční prostor. Díky snadné manipulaci a skladnosti židlí jsme schopni rychle měnit uspořádání. Možné je divadelní, banketové i školní uspořádání. Prostor je tak vhodný pro konference, schůze, zasedání. Kapacita je až 150 osob,” řekl ředitel zařízení.

Desky stolů jsou z tvrdého grafitového materiálu, který se používá do velkých provozů s vysokou zátěží. Jeho výhodou je nejen dobrá odolnost, ale také příjemný vzhled. Židle jsou z kvalitního plastu. Mají velký široký sedák. Jsou anatomicky tvarované, čímž se zvyšuje komfort při jejich používání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient