Jestřábi rozdávali kávu a zákusky v průmyslové zóně Kralický Háj

(Aktualizováno před )

LHK Jestřábi Prostějov A-team a jejich významný partner firma Windmöller & Hölscher prohlubují spolupráci a připravili akci s názvem ranní káva s Jestřáby. Zástupci hokejistů Matouš Venkrbec a Václav Meidl společně s personálním týmem firmy WUH rozdávali v pondělí od 5:30 ráno radost a vynikající kávu se zákuskem.

Všechno začalo kolem 5:00 před sídlem společnosti v průmyslové zóně Kralický Háj. WUH tuto akci pořádá jako jednu z možností, jak přilákat nové zaměstnance a jak zpříjemnit pracovní podmínky těm stávajícím.

Na zaměstnance, kteří chodí do práce na 6:00 čekalo příjemné překvapení v podobě kávy, zákusku a setkání s hokejisty. Ti, kteří využili této možnosti, si měli možnost nechat naservírovat oblíbený ranní nápoj a neformálně si popovídat s kapitánem týmu Matoušem Venkrbcem a Václavem Meidlem. Připraveny ke kávě nebyly je zákusky, ale také hokejové kartičky, které hokejisté podepisovali. Káva se přestala servírovat kolem 8 hodiny a následně se hokejisté vypravili přímo mezi zaměstnance, kde se rozdávali koláče, které zbyly.

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz