Search
Close this search box.

Jednasedmdesátileté ženě doma zmizelo bezmála 50 tisíc korun

Seniorka ráno odjela do města na nákup pro sebe i pro sestru. Před odjezdem zamkla vchodové dveře vedoucí do dvora, klíč dala na vnitřní parapet v kotelně a poté vyšla kovovou bránou ze dvora ven. Po chvíli jí volala na mobilní telefon sestra, která bydlí ve vedlejším domku se společným dvorem, že v jejím obydlí přistihla cizí ženu. Jakmile se seniorka vrátila domů, setra jí hned začala vyprávět celou událost. Vylíčila jí, že s manželem uslyšeli klapnutí dveří. Domnívala se, že se sestra již z nákupu vrátila a proto šla za ní. Otevřela dveře jejího domu a místo ní se v nich střetla s cizí ženou. Na otázku, co tam dělá, jí nezvaná návštěva odpověděla, že nabízí věci k prodeji. Poté se snažila rychle odejít, a aby od sebe odvedla pozornost, řekla překvapené ženě, že uvnitř je ještě další prodejkyně. Pak ze dvorku utekla. Dům sestry byl ale prázdný. Chyběli však peníze, které měla seniorka schované v sekretáři v obýváku.

Pachatelka se tímto jednáním dopustila trestných činů krádež a porušování domovní svobody, za což jí po dopadení hrozí až tříleté vězení. Případem se nyní zabývají bystřičtí policisté.

V souvislosti s tímto skutkem policie pátrá po ženě snědé pleti ve věku okolo čtyřiceti až padesáti let, která je zhruba 160 centimetrů vysoké silnější postavy. Na sobě měla šedé tepláky a tmavý dlouhý rozepínací svetr.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient