Jednašedesátiletá řidička usnula za volantem

Dne 27. června 2018 v 12:50 hodin řídila jednašedesátiletá žena ze Starého Plzence osobní motorové vozidlo tovární značky Škoda Octavia po ulici Volšovská v obci Sušice ve směru do centra. Asi sto metrů za značkou Začátek obce dostala podle svého vyjádření patrně vlivem únavy mikrospánek a přední částí narazila do osobního motorového vozidla tovární značky Mitsubishi Outlander s přívěsem značky Maro, které stálo zaparkované za pravým okrajem vozovky. Při nehodě došlo k poranění řidičky, která byla z místa převezena vozidlem rychlé lékařské pomoci do sušické nemocnice. Celková škoda byla odhadnuta na 55 tisíc korun. Kč. Dechová zkouška na alkohol u řidičky byla provedena elektronickým přístrojem, její výsledek byl negativní. Ke zranění jiných osob nedošlo. Dopravní nehodu dále šetří policisté Dopravního inspektorátu v Klatovech.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.