Jediný gól rozhodl utkání mezi Buštěhradem a béčkem Velké Dobré

V posledním domácím zápase přivítali už jasní vítězové III. třídy béčko Velké Dobré. Utkání se hrálo od samého začátku za velmi silného deště a o osudu rozhodl jediný gól domácího hráče – Luckého. Když začala probíhat i bouřka s blesky, tak se po domluvě obou týmů utkání zkrátilo a uznal se konečný výsledek 1:0 pro domácí SK Buštěhrad. Hráči tak mohli zahájit rozloučení se sezónou, i když bohužel se to čekalo v jiném počtu fanoušků a za jiného počasí. I tak chce klub poděkovat všem divákům, kteří v průběhu celého roku podporovali klub a chodili sledovat jak domácí, tak i venkovní zápasy. Ukázalo se, že široko daleko nebyl v návštěvnosti lepší klub.

SK Buštěhrad – FC Čechie Velká Dobrá B 1:0

Sestava SK Buštěhrad: Burkyt – Černohorský, Kurajský, Falc, Housa – Radko, Šturm, Rudolecký, Jindra – Kolář, Lucký

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak