Je to potvrzené! Česko má nejhezčí a nejlepší plážové volejbalistky v Evropě

Ta první informace z titulku, že v České republice máme nejhezčí plážové volejbalistky, je soukromý názor autora tohoto článku, ale…Pokud by se mezi hráčkami tohoto letního sportu případně volila „Miss pláž“, je pravděpodobně, že Markéta Nausch Sluková a Barbora Hermannová by měly velkou šanci tuto anketu vyhrát.
Co se týká druhé informace, že je v Česku nejlepší evropský pár v plážovém volejbale, tak ta se potvrdila na slavnostním galavečeru CEV (Evropská volejbalová konfederace), kde naše zmiňované volejbalistky obdržely právě toto ocenění.
„Sezona se nám opravdu povedla a laťku jsme si nasadily hodně vysoko. Jedna věc je se někam dostat a druhá se tam udržet. Je nám jasné, že příští sezona bude ještě náročnější,“ podotkla Nausch Sluková.
Největším úspěchem pro náš pár bylo stříbro z finále Světového okruhu v Hamburku. Na mistrovství Evropy získaly Sluková s Hermannovou bronz. Radost udělali českým fanouškům vítězstvím na turnaji v Ostravě. I díky těmto úspěchům jsou naše hráčky na třetím místě světového žebříčku.
Kvůli zdravotním potížím Slukové musely ukončit sezonu už na sklonku léta. Jejich prvním turnaje příštího roku bude lednové halové klání v Nizozemsku, poté se přesunou na Floridu.
V příštím roce bude jejich hlavním cílem kvalifikovat se na OH do Tokia, které se konají v roce 2020.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient