Je konec školního roku. Na bezpečnost dětí dohlédne městská policie

V souvislosti s koncem školního roku chystají plzeňští strážníci bezpečnostně – preventivní opatření. Znovu dohlédnou na bezpečí na přechodech ve dnech, kdy budou rozdávána vysvědčení.

Strážníci, kteří budou na bezpečnost přecházejících dohlížet, budou především působit preventivně na děti, které jsou již myšlenkami jistě někde na prázdninách a mnohdy jsou méně pozorné, hrozí tak zejména větší riziko, že neopatrně vběhnou pod kola některého z vozidel, projíždějících kolem škol. Do opatření se zapojí také cyklohlídky.

Hlídky budou stát u přechodů a dohlédnou na bezpečnost těch, kteří budou mít namířeno např. do 11. ZŠ v Baarově ulici, 26. ZŠ ve Skupově ulici, 22. ZŠ v ulici Na Dlouhých, dále pak 13. ZŠ v Habrmannově ulici a na mnoha dalších jiných místech.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak