Jarní trápení A týmu pokračuje

Fotbalisté Kutné Hory v dalším kole krajského přeboru na domácím hřišti přivítali celek Berouna. O osudu utkání rozhodla jediná branka hostí ze šedesáté minut.

Musíme si přiznat, že spolu s týmem Lhoty se proti nám postavil nejlepší soupeř. Bohužel my jsme dnes nepodali optimální výkon,“ uvedl trenér kutnohorské Sparty Radek Kulhánek. „Myslím si, že se na nás projevilo posledních pětadvacet minut z minulého zápasu v Novém Strašecí, kdy na nás ležela deka. Náš výkon nebyl kvalitní,“
přiznal Kulhanek.

„I když nám do utkání přišli hráči, kteří před čtrnácti dny podali velmi dobrý výkon. Bohužel Filipec po antibiotikách vydržel na hřišti jen pětapadesát minut. Byli jsme málo produktivní v útoku. Bohužel jsme jednu branku inkasovali,“
mrzelo Radka Kulhánka.

„Mladý kolektiv je hodně na dně. Přemýšlíme co s tím. Naše cesta za záchranou bude hodně těžká,“ uvědomuje si trenér kutnohorského týmu. „Do konce soutěže zbývá devět kol. Musíme bodovat s někým jiným. Jedná se o druhou porážku ze tři kol na domácí půdě. To je velmi znatelné. Pokud nepřivezeme body ze hřiště soupeře, tak budeme ve velmi těžké a složité situaci,“ uzavřel.

Sparta Kutná Hora – Český lev-Union Beroun 0:1

Branky: 60. Krůta.
Žluté karty: Piskač, Filipec – Markvart.
Rozhodčí: Suchý – Němeček, Mansour.
Diváci: 80
Sparta Kutná Hora: Malý – Matoušek, Bílek, Franc, Filipec (58. Saulich) – Semrád – Marek, Piskač (72. Wolf), Nekvinda – Kulhánek (55. Cimr) – Hradílek. Trenér Radek Kulhánek.
Český lev-Union Beroun: Hosnédl – Král, Markavart, D. Počta, Rigo – Krčma, Pipiška, J. Počta, Sklenář (92. Vávra) – Horel, Krůta. Trenér Petr Podzemský.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak