Search
Close this search box.

Jakub Stria se vrací mezi Levharty

Tým mužů připravuje výraznější změny, které by v blízkém horizontu měly vést k postupu do vyšší soutěže. Nejzajímavější posily přicházejí z ligového Děčína – za Levharty budou v Severočeské lize startovat Jakub Houška a Luboš Stria!

První z nich Chomutov velmi dobře zná, narodil se zde a také se tu naučil hrát basketbal. Pak ale odešel do Děčína, kde odehrál čtrnáct sezon. V sobotu se Jakub, kterému v basketbalovém prostředí nikdo neřekne jinak než Kouba, s profesionální kariérou rozloučil. K tomuto rozlučkovému zápasu, ze kterého jsou připojené snímky, pozval i Levharta Radka Holušu a také další hráče, kteří buď v Chomutově basketbalově vyrostli, nebo chomutovský dres během své kariéry oblékali – Michala Nechalu, Josefa Matušů, Jakuba Krakoviče, Jana Sukupa, Tomáše Pomikálka, Pavla Pracha a Marka Balíka.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient