Jakub Stria se vrací mezi Levharty

Tým mužů připravuje výraznější změny, které by v blízkém horizontu měly vést k postupu do vyšší soutěže. Nejzajímavější posily přicházejí z ligového Děčína – za Levharty budou v Severočeské lize startovat Jakub Houška a Luboš Stria!

První z nich Chomutov velmi dobře zná, narodil se zde a také se tu naučil hrát basketbal. Pak ale odešel do Děčína, kde odehrál čtrnáct sezon. V sobotu se Jakub, kterému v basketbalovém prostředí nikdo neřekne jinak než Kouba, s profesionální kariérou rozloučil. K tomuto rozlučkovému zápasu, ze kterého jsou připojené snímky, pozval i Levharta Radka Holušu a také další hráče, kteří buď v Chomutově basketbalově vyrostli, nebo chomutovský dres během své kariéry oblékali – Michala Nechalu, Josefa Matušů, Jakuba Krakoviče, Jana Sukupa, Tomáše Pomikálka, Pavla Pracha a Marka Balíka.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.