Search
Close this search box.

Jakub Šafr vyhrál třetí ročník Roztančeného divadla

Pátek 30.listopadu patřil v boleslavském divadle tanci. Uskutečnil se zde již třetí ročník slavnostního večera s názvem Roztančené divadlo III. aneb když herci tančí. Autory celého projektu jsou tanečníci Martin Šimek a Tereza Řípová, kteří společně s divadlem celou akci organizují. První místo, tedy cenu poroty, si odnesl herec a hudebník Jakub Šafr s taneční partnerkou Zuzanou Šťastnou. Cenu diváků v sále získala herečka Máša Málková s tanečníkem Martinem Šimkem, v kategorii Vítěz tipu zabodovali tipu herec Jakub Koudela s tanečnicí Veronikou Liškovou.

Večerem provázeli herec a umělecký šéf Petr Mikeska a moderátorka Světlana Witovská. I letos probíhala soutěž jak ve standardních tancích, tak v latinskoamerických rytmech, v porotě zasedly herečky Chantal Poullain a Dana Syslová, herci Hynek Čermák, Petr Nárožný, Miroslav Šimůnek a Jan Maxián, režisér Jiří Vejdělek a ředitelka Městského divadla Mladá Boleslav Janeta Benešová.
V letošním ročníku zatančila herečka Sandra Černodrinská spolu s Jakubem Necpálem, kteří předvedli quickstep a rumbu, hudebník Jakub Šafr s taneční partnerkou Zuzanou Šťastnou předvedli také quickstep, doplněný o sambu. Herečka Magda Hniličková si s tanečníkem Františkem Kopeckým zatančila valčík a jive. Herec Jakub Koudela s tanečnicí Veronikou Liškovou si vylosovali waltz a paso doble. Herečka Marie Málková a její taneční partner Martin Šimek předvedli tango a sambu, šestici soutěžících doplnil herec Radek Valenta, který spolu s Terezou Řípovou předvedl také tango a cha-chu.

O hudební doprovod večera se postarala kapela Gin in Jam.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient