Search
Close this search box.

Jak vymyslet vánoční obaly nejen pro firemní dárky: 5 nápadů, které vás nadchnou

Vánoce jsou časem radosti, pohody a sdílení. Ale také obdobím, kdy chceme udělat dobrý dojem na naše obchodní partnery, zákazníky a dodavatele. A jak lépe zapůsobit než s originálním a kvalitním dárkovým balením? Připravili jsme pro vás 5 zajímavých tipů!

1. Dárkové balení s logem vaší firmy

Jedním z nejjednodušších a nejúčinnějších způsobů, jak propojit firemní dárek s vaší značkou, je použít dárkové balení s logem firmy. Můžete si vybrat z různých materiálů, barev a velikostí, podle toho, co se hodí k vašemu firemnímu stylu. Dárkové balení s logem firmy nejen zvýší vaši viditelnost a povědomí o značce, ale také vyjádří profesionální přístup a péči o detaily.

2. Vánoční obaly z recyklovaného papíru

Pokud chcete být šetrní k životnímu prostředí a zároveň originální, můžete použít vánoční obaly z recyklovaného papíru. Recyklovaný papír je levný, snadno se zpracovává a nabízí mnoho možností pro kreativní zdobení. Můžete například použít razítka, štítky, stuhy nebo samolepky s vánočními motivy.

TIP: Kromě recyklovaného balicího papíru můžete využít i papírové tašky, krabičky, obálky či ekologickou výplň do balíčků.

3. Balicí papír s vlastním potiskem

Dalším nápadem, jak navrhnout vánoční obaly pro firemní dárky, je použití balicího papíru s vlastním potiskem. Můžete si nechat vyrobit balicí papír s jakýmkoli designem, který se vám líbí a vyjadřuje vaše hodnoty.

4. Dárkové krabičky s překvapením

Pokud chcete udělat na vaše obchodní partnery opravdu dobrý dojem, vsaďte na dárkové krabičky s překvapením. Například můžete do krabičky přidat dárkový poukaz, slevový kód nebo osobní vzkaz. Výběr dárkových krabiček je dnes velmi různorodý. Vybrat si můžete z krabiček s magnetem, z hladké lepenky nebo třeba se saténovou mašlí!

5. Vánoční obaly z přírodních materiálů

Pokud máte rádi přírodu a chcete ji zapojit do vašich vánočních obalů, můžete použít přírodní materiály, jako jsou dřevo nebo třeba lýko. Tyto materiály jsou nejen ekologické, ale také krásné a stylové. Můžete je kombinovat s dalšími přírodními prvky, jako jsou šišky, větvičky, suché květiny nebo ovoce. Vánoční obaly z přírodních materiálů dodají vašim dárkům osobitý šarm.

Pokud hledáte kvalitní a originální materiály pro vaše firemní dárky, nakoukněte například na stránky výrobce Rajapack. Najdete tu dárková balení z recyklovaných materiálů splňující nejvyšší ekologické standardy, ale i dárkové stužky, krabičky, tašky a vše, co vás napadne.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient