Jak nakoupit elektroniku levněji? Neprošvihněte Black Friday!

Listopad je tradičně spojený s velkou slevovou akcí s názvem Black Friday. Tehdy se většina kamenných, a především internetových obchodů předhání v tom, kdo nabídne větší slevu. Zároveň jde v zásadě o poslední velkou slevovou akci před vánočními svátky. Mnoho lidí právě v tomto období nakupuje dárky pro své blízké. A jaké slevy si letos připravilo OKAY? To se dozvíte v tomto článku. 

Jedinečné slevy pro nákup dárků 

Slevy k příležitosti Black Friday jsou poslední roky velmi oblíbené snad u všech internetových obchodů. Za zvýhodněné ceny si na Notino zakoupíte kosmetiku, parfémy a podobné. Pozadu nezůstávají ani prodejci knih. Pravděpodobně nejvíce výhodné slevy na vás však čekají v OKAY, kde za zvýhodněné ceny pořídíte především elektroniku a nábytek. V dnešní době zdražování tak jistě oceníte levnější pořízení mobilního telefonu, nové televize a dalších věcí. 

Elektronika za výhodné ceny

Právě slevy na elektroniku patří k těm nejvíce vyhledávaným. Jde totiž o zboží, které se velmi dobře prodává, takže zvýhodněné ceny nebývají tak časté. I díky konkurenci více různých internetových obchodů však v rámci listopadové akce můžete sehnat všechno potřebné a ušetřit stovky až tisíce korun. Stačí jenom sledovat Black Friday a vědět, co si zrovna chcete koupit. 

Mobilní telefony, notebooky i mnoho dalšího

Slevy k příležitosti takzvaného černého pátku zahrnují například také iPhone. Jestli tedy toužíte pořídit si nový mobilní telefon, nebo by mohlo jít o skvělý dárek pro někoho, na kom vám záleží, právě teď je nejlepší příležitost k nákupu. Zvýhodnění je v řádech stovek až tisíců korun, kdy záleží na tom, jakou konkrétní věc si vyberete. Slevy se týkají nejenom větší a dražší elektroniky, ale také drobností a doplňků pro kancelářskou práci nebo hraní her na počítači.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.