Search
Close this search box.

Jak nakoupit elektroniku levněji? Neprošvihněte Black Friday!

Listopad je tradičně spojený s velkou slevovou akcí s názvem Black Friday. Tehdy se většina kamenných, a především internetových obchodů předhání v tom, kdo nabídne větší slevu. Zároveň jde v zásadě o poslední velkou slevovou akci před vánočními svátky. Mnoho lidí právě v tomto období nakupuje dárky pro své blízké. A jaké slevy si letos připravilo OKAY? To se dozvíte v tomto článku. 

Jedinečné slevy pro nákup dárků 

Slevy k příležitosti Black Friday jsou poslední roky velmi oblíbené snad u všech internetových obchodů. Za zvýhodněné ceny si na Notino zakoupíte kosmetiku, parfémy a podobné. Pozadu nezůstávají ani prodejci knih. Pravděpodobně nejvíce výhodné slevy na vás však čekají v OKAY, kde za zvýhodněné ceny pořídíte především elektroniku a nábytek. V dnešní době zdražování tak jistě oceníte levnější pořízení mobilního telefonu, nové televize a dalších věcí. 

Elektronika za výhodné ceny

Právě slevy na elektroniku patří k těm nejvíce vyhledávaným. Jde totiž o zboží, které se velmi dobře prodává, takže zvýhodněné ceny nebývají tak časté. I díky konkurenci více různých internetových obchodů však v rámci listopadové akce můžete sehnat všechno potřebné a ušetřit stovky až tisíce korun. Stačí jenom sledovat Black Friday a vědět, co si zrovna chcete koupit. 

Mobilní telefony, notebooky i mnoho dalšího

Slevy k příležitosti takzvaného černého pátku zahrnují například také iPhone. Jestli tedy toužíte pořídit si nový mobilní telefon, nebo by mohlo jít o skvělý dárek pro někoho, na kom vám záleží, právě teď je nejlepší příležitost k nákupu. Zvýhodnění je v řádech stovek až tisíců korun, kdy záleží na tom, jakou konkrétní věc si vyberete. Slevy se týkají nejenom větší a dražší elektroniky, ale také drobností a doplňků pro kancelářskou práci nebo hraní her na počítači.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient