Jágr se dostává do formy. Výrazně pomohl Kladnu k vítězství

(Aktualizováno před )

Po dlouhých měsících se legendární Jaromír Jágr mohl radovat z gólu. Stalo se tak v přípravném zápase Kladno – Ústí nad Labem, které vyhrál středočeský klub 6:4.

Jágr dával gól čtyři minuty před koncem zápasu. V tu chvíli ale už měl na kontě i dvě asistence, pokaždé přihrával spoluhráči v lajně Strnadovi.

Kladnu se tak povedla odveta za předešlý zápas s Ústím, který se hrál minulý týden a Kladno v něm prohrálo. V tom zápase nastoupil Jágr poprvé na led po zranění, které ho trápilo už během jara.
Kromě Jakuba Strnada nastupuje slavná “68” v lajně ještě s Petrem Vampolou. V obranné dvojici je jistí Martin Kehar a Ondřej Volráb. “Jaromírova pětka se každým tréninkem a zápasem zlepšuje. Pozitivem dnešního utkání je, že jsme dali šest gólů a že jsme vyhráli. Bohužel jsme opět udělali hodně chyb do obrany. To jsme hráli s Karagandou lépe,” řekl asistent trenéra Kladna David Čermák.

Rytíři Kladno – HC Slovan Ústí nad Labem 6:4 (3:3, 0:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 8. Bláha (Zikmund), 8. Strnad (Jágr), 20. Vildumetz (Strnad, Zikmund), 41. Strnad (Jágr, Vampola), 42. Redlich (Kružík), 56. Jágr (Strnad, Vampola) – 5. Roubík, 15. Weinhold (Melka), 16. Havel (Zukal), 60. Planý (Nedvídek). Kladno: Brízgala – Kehar, Volráb, Zich, Veber, Svedlund, Hořava, Říha – Jágr, Vampola Strnad – Kubík, Filip, Vildumetz – Kružík, Kaut, Redlich – Hajný Zikmund, Š. Bláha – M. Bláha

V dalším přípravném zápase nastoupí ve čtvrtek Rytíři proti Kladnu. Bude to jejich poslední utkání v přípravě před domácím publikem. Před začátkem soutěže (8. září) se představí Kladenští na Slávii a v Karlových Varech.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz