Jablonec má smůlu! Opět dostal gól v posledních minutách

Astana – FK Jablonec 2:1 (1:1)

Jablonec dnes potřeboval vyhrát, aby ještě mohl reálně pomýšlet na postup ze skupiny základní části Evropské ligy. Jenže už v 19. minutě inkasoval. Domácí zahrávali roh a v pokutovém území se nejlépe zorientoval Henrique, který otevřel skóre – 1:0.
Za dvě minuty mohl Sobol vyrovnat, ale střela skončila jen na boční síti.
Jablonec pokračoval v převaze a přicházely další šance. Po Trávníkově přihrávce střílel Holeš, ale i tato rána zamířila jen do boční sítě. Následně nacentroval do vápna Považanec, ale Jorovičova střela šla jen těsně vedle tyče.
Pak se však hosté přece jenom dočkali. Trávník zahrával přímák, našel Lischku, který hlavičkoval do brány. Brankář Astany by pravděpodobně střelu chytil, jenže jí ještě nešťastně tečoval jeho spoluhráč Zajnutdinov – 1:1.
Jabloneckým fotbalistům se sice daří v tomto zápase rozvlnit síť, ale potřetí to je jen do její boční části, tak jako v 54. minutě Sobolovi.
Jablonec má herní převahu, ale nedaří se mu to potvrdit nějakým gólem. V 69. minutě centroval opět Trávník před branku, ale Doležalovi chybělo několik centimetrů, aby hlavičkou trefil míč.
Proto přišel trošku nespravedlivě gól na druhé straně. V 88. minutě našel Tomasov na malém vápně osamoceného Postnikova, který se nemýlil – 2:1.
Jablonec tak stejně jako v prvním zápase v Rennes přišel o body v závěru utkání…

Branky: 18. Henrique, 88. Postnikov – 41. vlastní Zajnutdinov. Rozhodčí: Vad – Albert, Szert (všichni Maď.). ŽK: Henrique, Aničič – Jovovič.

Astana: Erič – Zajnutdinov, Aničič, Postnikov, Rukavina – Henrique (79. Murtazajev), Kleinheisler, Majevskij, Tomasov – Almeida (71. Mužikov), Kabananga (61. Janga). Trenér: Babajan.
Jablonec: Hrubý – Hanousek, Lischka, Hovorka, Holeš – Sobol (72. Kratochvíl), Trávník, Hübschman, Považanec, Jovovič (89. Kubista) – Doležal. Trenér: Rada.

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je