Investiční akce v Jablonném nad Orlicí jsou v plném proudu

Na území města se opět buduje: zahájeny byly práce na sběrném dvoře, na koupališti, tenisovém kurtu i na hřišti U Borku.

V jarních měsících se rozběhla realizace nových investičních akcí ve městě a rovněž pokračují práce na akcích započatých v minulém období.

V rámci sběrného dvora dojde k vybudování zpevněných ploch, stupňovitých ploch pro umístění kontejnerů na separovaný odpad včetně obslužné komunikace, kryté haly pro umístění kontejnerů a k odvodnění plochy.

Po loňské úspěšné sezóně a zájmu návštěvníků, pokračuje město ve zvelebování areálu koupaliště. V letošním roce již byl zrealizován přívod vody a bude zhotovena venkovní sprcha. V průběhu května budou instalována i dřevěná mola pro příjemný pobyt v blízkosti vody.

Tenisové kurty dostaly nový povrch a hřiště U Borku čeká celková regenerace.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak