Search
Close this search box.

Internetová encyklopedie zajistila Hradišti první místo v krajském kole Zlatého erbu

Internetová encyklopedie města zajistila Uherskému Hradišti první místo v krajském kole populární soutěže o nejlepší webové stránky, elektronické služby měst a obcí nebo webové turistické prezentace Zlatý erb 2018. Dnes se o tom rozhodlo při vyhlašování výsledků ve Zlíně. Uherské Hradiště zabodovalo na nejvyšším místě v kategorii Smart city a nejlepší internetová služba.

Město Uherské Hradiště ve spolupráci s Knihovnou B.B. Buchlovana, Slováckým muzeem a Státním okresním archivem spustilo internetovou Encyklopedii města Uherské Hradiště v listopadu loňského roku. Tato internetová služba nabízí komfortní vyhledávání autorizovaných informací o městě od jeho nejstarších dob až do současnosti a tvoří ji soustava navzájem propojených záznamů z různých oblastí historie města, tematicky členěných na osobnosti, události, ulice, objekty, stavby, areály či školy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient