Informační kancelář Blanka čeká rekonstrukce, pro veřejnost bude uzavřena

Informační kancelář Blanka podává informace turistům i obyvatelům Blanska již devatenáctým rokem. Za tuto dobu zůstala podoba jejího interiéru víceméně stejná. To se nyní změní. V termínu od 14. do 30. září 2018 bude z důvodu rekonstrukce uzavřena pro veřejnost.

„Rekonstrukci vezmeme doslova od podlahy. Kromě výměny nábytku, nových rozvodů elektroinstalace a datových kabelů necháme vyměnit i podlahovou krytinu. Současnou dlažbu a koberce nově nahradí celoplošná vinylová podlaha,“ říká Martina Hejčová, vedoucí informační kanceláře.

Nový vzhled informační kanceláře byl navržen zejména s ohledem na praktičnost, rozšíření úložných prostor na materiály a bezpečnost pracovnic informační kanceláře. Změny se dočká také internetový koutek.

„V důsledku rozšíření mobilních telefonů s internetem se nám neustále snižoval počet návštěvníků, kteří využívali počítače k přístupu k internetu. Nadále tedy zůstane v naší kanceláři pouze jediný počítač s internetovým připojením pro veřejnost,“ vysvětluje Hejčová.

O služby a sortiment informační kanceláře však zájemci po dobu rekonstrukce nepřijdou. V tomto období se informační kancelář Blanka přemístí na podatelnu městského úřadu do budovy radnice na nám. Svobody.

Pracovnice Blanky zde bude přítomna v provozní dobu podatelny. V prodeji zde budou vstupenky na akce v Blansku, vstupenky z předprodejních vstupenkových systémů a v omezeném rozsahu i suvenýry nebo mapy a publikace o Blansku.

Přechodné pracoviště informační kanceláře na radnici bude viditelně označeno známým symbolem bílého „i“ v zeleném poli.

„Doufám, že se našim zákazníkům bude v nových prostorách líbit a že budou našich služeb i nadále rádi využívat,“ věří vedoucí informační kanceláře.

V nových prostorách bude informační kancelář znovu otevřena v pondělí 1. října 2018.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak