Search
Close this search box.

Informační kancelář Blanka čeká rekonstrukce, pro veřejnost bude uzavřena

Informační kancelář Blanka podává informace turistům i obyvatelům Blanska již devatenáctým rokem. Za tuto dobu zůstala podoba jejího interiéru víceméně stejná. To se nyní změní. V termínu od 14. do 30. září 2018 bude z důvodu rekonstrukce uzavřena pro veřejnost.

„Rekonstrukci vezmeme doslova od podlahy. Kromě výměny nábytku, nových rozvodů elektroinstalace a datových kabelů necháme vyměnit i podlahovou krytinu. Současnou dlažbu a koberce nově nahradí celoplošná vinylová podlaha,“ říká Martina Hejčová, vedoucí informační kanceláře.

Nový vzhled informační kanceláře byl navržen zejména s ohledem na praktičnost, rozšíření úložných prostor na materiály a bezpečnost pracovnic informační kanceláře. Změny se dočká také internetový koutek.

„V důsledku rozšíření mobilních telefonů s internetem se nám neustále snižoval počet návštěvníků, kteří využívali počítače k přístupu k internetu. Nadále tedy zůstane v naší kanceláři pouze jediný počítač s internetovým připojením pro veřejnost,“ vysvětluje Hejčová.

O služby a sortiment informační kanceláře však zájemci po dobu rekonstrukce nepřijdou. V tomto období se informační kancelář Blanka přemístí na podatelnu městského úřadu do budovy radnice na nám. Svobody.

Pracovnice Blanky zde bude přítomna v provozní dobu podatelny. V prodeji zde budou vstupenky na akce v Blansku, vstupenky z předprodejních vstupenkových systémů a v omezeném rozsahu i suvenýry nebo mapy a publikace o Blansku.

Přechodné pracoviště informační kanceláře na radnici bude viditelně označeno známým symbolem bílého „i“ v zeleném poli.

„Doufám, že se našim zákazníkům bude v nových prostorách líbit a že budou našich služeb i nadále rádi využívat,“ věří vedoucí informační kanceláře.

V nových prostorách bude informační kancelář znovu otevřena v pondělí 1. října 2018.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient