Informační centrum nabízí zdarma prohlídky českobrodského podzemí

Určitě jste zaznamenali rekonstrukci pravého křídla v přízemí budovy čp.1 na nám. Arnošta z Pardubic. V těchto dnech finišují stavební práce na dvorku a úpravy interiéru budoucího Infocentra a Galerie Šatlavy, které Vás přivítají začátkem srpna ve zkušebním provozu.

Z důvodu zmíněné rekonstrukce bylo bohužel zavřeno českobrodské podzemí, a právě proto město nabízí v době letních prázdnin od 1.7. do 31.8.2018 prohlídky zdarma. Průvodcovské služby nabízí IC Český Brod na adrese nám. Arnošta z Pardubic 56.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak