Impulsovic tarify se šíří Českem

Nejposlouchanější rádiová stanice v českém éteru, Rádio Impuls, se spojila s předním poskytovatelem internetu, společností AIM. Výsledkem jsou Impulsovic tarify, služba dostupná od 15. srpna 2019. Výhodný Impulsovic internet lze navíc každý den získat zdarma.

Společnost AIM ve spolupráci s Českou telekomunikační infrastrukturou (CETIN) se v rámci projektu Zrychlujeme Česko snaží šířit informaci o rychlém internetu. Boří mýty a ukazují, že ani v menších městech a na vesnicích nemusí být internet pomalý. Kvalitní internet je díky jejich síti, která pokrývá více než 98 % celé České republiky, dostupný doopravdy každému. A to i s internetovou televizí a za slušné ceny.

Rádio Impuls pomáhá informace o rychlém internetu šířit

Obchodní značka AIM společnosti Planet A, a.s. na trhu působí již 10 let. V současnosti má přes 50 000 zákazníků, loni rozšířila svou službu internetového připojení po celém území ČR. Internet poskytuje všude tam, kde je potřeba. Nabízí například internet Plzeň, protože v Plzeňském kraji je podle průzkumů hodně aktivních hráčů online her. Dále má přichystaný internet Bohumín, jelikož Moravskoslezský kraj je podle všeho nejméně spokojen s připojením k internetu. Zda je internet od AIM poskytován i na vaší adrese, si lze snadno ověřit na jejich webu. Stačí zadat, kde bydlíte.

O rychlém internetu bohužel spousta lidí neví. To se teď ovšem může změnit díky spolupráci s Rádiem Impuls. Tato česká rádiová stanice, která se snaží přinést optimistický pohled na život, se rozhodla Čechům pomoci získat rychlý internet.

Rychlý internet pro normální lidi

Internet na doma díky Impulsovic tarifům získáte už zhruba od tří stovek. Samozřejmě záleží na požadované rychlosti. Nabídka optického připojení začíná na 100 Mbps tarifu (50 Mbps download a 50 Mbps upload), pokračuje až k 400 Mbps, což už je rychlost, kterou běžný člověk snad ani nevyužije. Cena přitom není vázaná na lokalitu. V praxi se často stává, že internet v malých vesnicích bývá dražší než například v Praze. V hlavním městě je totiž vysoká konkurence, a tak se poskytovatelé internetu musí snažit nabídnout co nejnižší cenu.

V rámci Impulsovic tarifů lze získat i internetovou televizi

AIM v ČR nešíří pouze rychlý internet na doma, ale také vlastní internetovou televizi Kuki. Zájem o ni stoupá, a to zejména kvůli neustálým změnám v pozemním vysílání. Není to dlouho, co si lidé museli pořizovat set-top boxy, teď je možná čeká další investice, protože se pomalu přechází na DVB-T2. Internetová televize tyto problémy vyřeší jednou provždy, kdo si ji zřídí, nemusí vůbec řešit žádné set-top boxy. Navíc si může užívat i vysílání až 168 hodin zpětně, takže není problém, když zrovna nestihnete díl svého oblíbeného seriálu.

Rok internetu zdarma s Fandou a jeho českou bandou

Impulsovic tarify jsou každodenním tématem na Rádiu Impuls ve vysílání mezi 15. a 18. hodinou ve všední dny. V tento čas totiž vysílá Fanda a jeho česká banda (František Matějíček s Monikou Doležalovou a Petrem Vondráčkem). Představují to nejlepší z české a slovenské hudby, povídají si s hosty a také zveřejňují zadání soutěže o jeden rok internetu nebo internetové televize zcela zdarma. Soutěž o Impulsovic tarif odstartovala v září a bude běžet celý rok, takže jestli chcete zkusit štěstí, nalaďte Fandu a poslouchejte zadání pro daný den. Pak napište do studia a třeba se poštěstí.

A kdyby náhodou ne, pořád si můžete Impulsovic tarif objednat na webových stránkách Impulsovic tarify. Zadáte svou adresu a ihned se vám zobrazí tarify, které jsou ve vaší lokalitě dostupné. Když si mezi nimi vyberete, můžete si internet nezávazně objednat a poskytovatel se vám už sám ozve.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient