Ikonické pánské hodinky Venezianico

Chcete mít do nové sezóny trendy hodinky? Hledáte něco unikátního? Jste vyznavači klasiky? To vše nabízejí pánské hodinky Venezianico. Výrobce označuje čistě mechanické hodinky Venezianico za „ikonické spojující průkopnického ducha s nadčasovou krásou“. Při pohledu na tyto hodinky nelze než souhlasit!

Pánské náramkové hodinky Venezianico, ale také široký výběr klasických, elegantních i sportovních hodinek najdete na HODINKOVNA.cz.

Je z čeho vybírat

Můžete si vybírat podle stylu, výrobce, barvy i země původu. Chcete jít s dobou? Vyberte si z nabídky populárních hodinek nebo si kupte bestseller. Máte rádi jedinečné výrobky a chcete se odlišit od ostatních? Kupte si hodinky z limitovaných edicí nebo zcela nové kousky, které prodáváme v předpremiéře. Potom se nestane, že váš kolega bude mít stejné hodinky jako vy. A pro ty nejnáročnější jsou připravené hodinky zdobené diamanty i hodinky hvězdných značek.

Sportovní, automatické, švýcarské?

Pro pány velké dilema. S jeho vyřešením vám pomůže HODINKOVNA, kde si můžete prohlédnout a porovnat desítky pánských náramkových hodinek v různém provedení. Chytré sportovní hodinky vám nabídnou řadu funkcí, které při sportu rádi využijete. U automatických hodinek oceníte propracovanost do nejmenšího detailu. Švýcarské pánské hodinky v sobě nesou záruku nejvyšší kvality i tradiční provedení.

S důrazem na kvalitu

HODINKOVNA jako autorizovaný prodejce hodinek důsledně dbá na kvalitu a autentičnost nabízených výrobků a také na legitimitu zdrojů. Důsledně prověřuje výrobce i dodavatele a u všech hodinek kontroluje kvalitu.

Pro spokojenost zákazníků

Na stránce HODINKOVNA.cz se vám bude dobře nakupovat, protože objednané hodinky vám kurýr doručí zdarma do 24 hodin. A kdybyste se rozhodli hodinky vrátit, tak za dopravu také nic nezaplatíte a na rozmyšlenou máte až 100 dnů.

Gravírování jako dárek

Rádi byste měli naprosto výjimečné hodinky, na kterých by bylo zvěčněné vaše jméno, významné datum, důležitá životní událost? Nebo chcete obdarovanému udělat ještě větší radost?  Při on-line objednávce vám HODINKOVNA na hodinky gravírovací technikou zdarma napíše text podle vašeho přání.

Vybere si každý

Na HODINKOVNA.cz najdete hodinky, příslušenství k hodinkám, ale také netradiční šperky. Nabídka je tak široká, že si vybere každý. Kupte si hodinky právě teď a využijte probíhající jarní slevy. Slevy jsou velice zajímavé, zboží můžete mít až o 60 % levněji. U nás najdete skvělý sortiment i další služby pro zákazníky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.