Search
Close this search box.

I v druhém zápase se Liberci zadařilo, stav série je 2:0

22 hodin od skončení 1. zápasu play-down mezi FBC Liberec a Florbal Ústí se uskutečnilo utkání číslo 2. V zápase po většinu času dominovali hráči FBC Liberec a zaslouženě si připsali druhý bod za výhru 8:4.

Úvodní třetina druhého střetnutí přinesla velmi ostrou podívanou. Oba týmy si chtěli zjednat respekt velmi tvrdou hrou. První zaváhaní liberecké obrany využil Kopecký a poslal ústecké do vedení. O brzké vyrovnání se postaral přesnou střelou Valeš. Tvrdá hra pokračovala a rozhodčí poprvé vylučovali po faulu libereckého obránce na Kolstrunka. Florbal Ústí přesilovou hrou nepohrdl a opět vedl. Důležitým okamžikem bylo vzájemné vyloučení na obou stranách. Při hře 4 na 4 se dvakrát prosadil Strobach. Od této chvíle liberečtí vedení nepustili!O poslední branku se postaral přesnou střelou z půlky hřiště Lukáš Veselý

Druhou třetinu opanovaly liberecké barvy. Výborně kontrolovali hru a nepouštěli soupeře do vyložených šancí. Vyústěním byly dvě branky mladíčka Kopeckého, který zvýšil vedení už na 6:2.

První minuty třetí periody přinesly stejný pohled jako v třetině předchozí. FBC Liberec drželo míček a snažilo se nepouštět soupeře k bráně Vaníčka. Jiskru naděje vykřesával v 47. minutě Kužel. Hostujícím to nebylo moc platné, když v 53. minutě zvýšil kapitán Hůza na 7:3, bylo o výsledku defacto rozhodnuto. V závěrečných minutách se ještě umocnila snaha hostujícího celku o zkorigování výsledku. Ano hra bez brankáře nepomohla a po kosmetických úpravách Valeše a Kopeckého si FBC Liberec odneslo druhý bod!

FBC Liberec vs. Florbal Ústí 8:4

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient