I stonat se dá s úsměvem aneb červen na dětském oddělení orlickoústecké nemocnice

Měsíc červen byl na dětském oddělení ve znamení Dne dětí, předávání darů pro dětské pacienty od sponzorů i představení Hudebního divadla dětem Hradec Králové.

Na dětském oddělení se v červnu 2018 uskutečnilo 5x vystoupení Zdravotních klaunů a představení „O pejskovi a kočičce“ Hudebního divadla dětem Hradec Králové v rámci sponzorské akce „Veselé léto 2018“ a také exkurze MŠ Klubíčko Ústí nad Orlicí. Paní učitelky ve spolupráci se studenty SŠZS Ústí nad Orlicí uspořádaly Dětský den a slavnostní zakončení školního roku 2017/2018.

Zaměstnanci převzali sponzorské dary od firmy Tepvos Ústí nad Orlicí, knihkupectví Knihy I. Maňákové Kostelec nad Orlicí věnovalo bloky a diáře. Zaměstnanci firmy Autoneum Hnátnice CZ s.r.o. uspořádali pro pacienty dětského oddělení sbírku hraček a pomůcek a předali její výtěžek našemu oddělení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.