Search
Close this search box.

Hravé divadlo z Brna předvedlo dětem Nosáčkova dobrodružství

Marketing a kultura města Hustopeče pořádá nejméně čtyřikrát do roka divadelní představení určené pro děti z mateřských škol, základních škol a širokou veřejnost. „Zveme různá divadla, máme osvědčené soubory a dáme i na doporučení učitelek. Také zkoušíme nová představení – hudební, činoherní a podobně,“ uvedla produkční Jana Tupá. Na divadelní představení pro děti se po mnoho let chodilo do kina. To je nyní v rekonstrukci, proto se představení pořádají ve společenském domě. „Těšíme se zpátky do kina, kde bude větší jeviště a bude moci zvát větší divadelní soubory. Navíc je tam elevace, takže děti dobře uvidí,“ dodala.

V pátek 16. března hrálo dětem Hravé Divadlo z Brna pohádku Nosáčkova dobrodružství. „Vycházíme z klasického námětu zlobivého panáčka s dlouhým nosem – Pinocchia, který se potom napraví,“ vysvětlila herečka Dana Veselá. Další divadelní představení pro děti se bude konat ve středu 11. dubna od devíti hodin ve společenském domě. Můžete se těšit na pohádku Tři přadleny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient