Search
Close this search box.

Hradečtí si mohou zdarma vyzvednout barevné tašky do bytů na tříděný odpad

Letos na jaře město v rámci projektu „Třídíme v Hradci“ rozdávalo speciální tašky na tříděný odpad obyvatelům bytových domů ve vybraných ulicích na Pražském předměstí. Hradecká radnice nyní projekt rozšiřuje i do dalších městských částí a hradeckým domácnostem nabídne další tři tisíce sad barevných tašek.
Pro odložení tří základních komodit recyklovatelného odpadu v bytech město nabízí praktické barevné tašky, které jsou z pevnějšího materiálu a jsou navíc omyvatelné.

V průběhu září a října si sady takovýchto tašek budou moci vyzvednout obyvatelé největších hradeckých sídlišť. Po krajské metropoli putuje stánek Hradeckých služeb se zastávkami na Novém Hradci Králové na Benešově třídě, v Třebši u točny Pod Strání, před poštou v Malšovicích, na Pražském předměstí před restaurací Metuje, na Slezském předměstí u hotelu Alessandria a na Moravském předměstí před obchodním komplexem Hvězda.

Tašky jsou na místě k dispozici do vydání zásob.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient