Search
Close this search box.

Hradečtí si mohou zdarma vyzvednout barevné tašky do bytů na tříděný odpad

Letos na jaře město v rámci projektu „Třídíme v Hradci“ rozdávalo speciální tašky na tříděný odpad obyvatelům bytových domů ve vybraných ulicích na Pražském předměstí. Hradecká radnice nyní projekt rozšiřuje i do dalších městských částí a hradeckým domácnostem nabídne další tři tisíce sad barevných tašek.
Pro odložení tří základních komodit recyklovatelného odpadu v bytech město nabízí praktické barevné tašky, které jsou z pevnějšího materiálu a jsou navíc omyvatelné.

V průběhu září a října si sady takovýchto tašek budou moci vyzvednout obyvatelé největších hradeckých sídlišť. Po krajské metropoli putuje stánek Hradeckých služeb se zastávkami na Novém Hradci Králové na Benešově třídě, v Třebši u točny Pod Strání, před poštou v Malšovicích, na Pražském předměstí před restaurací Metuje, na Slezském předměstí u hotelu Alessandria a na Moravském předměstí před obchodním komplexem Hvězda.

Tašky jsou na místě k dispozici do vydání zásob.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient