Search
Close this search box.

Hradecký Festival sportu 2018 přilákal tisíce návštěvníků

Projekt Festival sportu opět přilákal tisíce návštěvníků, kteří měli možnost strávit příjemný den se sportem v krásném prostředí Jiráskových sadů. Na vlastní kůži si za krásnéno slunečného počasí mohli všichni příchozí vyzkoušet více než 50 druhů známých, či méně známých sportovních odvětví, které se celoročně provozují na území města Hradec Králové, a získat o nich kvalifikované informace od přítomných zástupců jednotlivých organizací.

Své sportovní umění předváděli po celý den na hlavním pódiu již zkušení sportovci. Zhlédnout jste mohli ukázky či exhibice moderních gymnastek, mažoretek, taekwondistů, společenských i streetových tanečníků a dalších neméně zajímavých sportů. V Labi „pod Hučákem“ pak za velké divácké podpory odehráli své exhibiční zápasy hráči vodního póla.

Pro návštěvníky byla v rámci projektu Festival sportu opět připravena hra s názvem Hradecký dvanáctiboj, ve které mohli získat při vyzkoušení minimálně 12 druhů libovolných sportů a odevzdání hrací karty ve stánku hlavního organizátora drobnou odměnu.

Velký zájem byl také o absolovování překážkové dráhy, která byla napodobeninou v současnosti tolik oblíbených extrémních překážkových závodů.

Aktivně se Hradeckého dvanáctiboje zúčastnilo více než 1000 návštěvníků, převážně z řad dětí a mládeže.

Velké poděkování patří hlavně zástupcům všech sportovních organizací, které se projektu aktivně zúčastnily, ale také dobrovolníkům, kteří na místě pomáhali s organizací akce. Ti všichni svým přístupem pomohli vytvořit příjemnou a uvolněnou sportovní atmosféru.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient