Hradecká městská policie řešila opilecké potyčky v centru města

Hned dvě opilecké potyčky musely o víkendu řešit hlídky městské policie.

K první došlo hodinu po půlnoci před restaurací v samém centru města. Oznamovatelé uváděli, že se do sebe pustila skupinka osob, která krátce před tím opustila provozovnu. V době příjezdu hlídky se na místě nacházela dvojice mužů, která se vzájemně a velmi agresivně napadala. Strážníci je od sebe odtrhli. Jeden z mužů se opakovaně snažil vytrhnout strážníkům, aby mohl v potyčce pokračovat. Vyhrožoval dalším útokem a všechny přítomné častoval nadávkami. Druhý muž vysvětloval, že se pouze bránil. Agresivnímu muži musela být nasazena pouta. Následná dechová zkouška mu prokázala 1,87 promile alkoholu.

K vystřízlivění byl proto převezen na protialkoholní záchytnou stanici. Následným šetřením bylo zjištěno, že další účastníci potyčky utekli před přijíždějící hlídkou městské policie. O pár hodin později vyslal operační důstojník hlídku městské policie k vlakovému nádraží. Zde se praly dvě opilé ženy, které měly zájem o jednoho muže. Ten, když se je pokusil od sebe odtrhnout, schytal také pár facek a kopanců. Po příjezdu hlídky se celá situace zklidnila. Obě ženy dostaly pokutu a všem třem bylo doporučeno odebrat se domů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.