Hradecká městská policie řešila opilecké potyčky v centru města

Hned dvě opilecké potyčky musely o víkendu řešit hlídky městské policie.

K první došlo hodinu po půlnoci před restaurací v samém centru města. Oznamovatelé uváděli, že se do sebe pustila skupinka osob, která krátce před tím opustila provozovnu. V době příjezdu hlídky se na místě nacházela dvojice mužů, která se vzájemně a velmi agresivně napadala. Strážníci je od sebe odtrhli. Jeden z mužů se opakovaně snažil vytrhnout strážníkům, aby mohl v potyčce pokračovat. Vyhrožoval dalším útokem a všechny přítomné častoval nadávkami. Druhý muž vysvětloval, že se pouze bránil. Agresivnímu muži musela být nasazena pouta. Následná dechová zkouška mu prokázala 1,87 promile alkoholu.

K vystřízlivění byl proto převezen na protialkoholní záchytnou stanici. Následným šetřením bylo zjištěno, že další účastníci potyčky utekli před přijíždějící hlídkou městské policie. O pár hodin později vyslal operační důstojník hlídku městské policie k vlakovému nádraží. Zde se praly dvě opilé ženy, které měly zájem o jednoho muže. Ten, když se je pokusil od sebe odtrhnout, schytal také pár facek a kopanců. Po příjezdu hlídky se celá situace zklidnila. Obě ženy dostaly pokutu a všem třem bylo doporučeno odebrat se domů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient