Hradecká má titul, Kvitová skončila v semifinále

(Aktualizováno před )

Lucie Hradecká získala už 22. deblový titul. Třiatřicetiletá hráčka se dočkala turnajového vítězství po dvou letech. Spolu s Ruskou Jekatěrinou Makarovovou ovládly čtyřhru na tenisovém turnaji v Cincinnati.

Vloni se Hradecká dostala (měla za parťačku Kateřinu Siniakovou) do finále pěti turnajů včetně US Open, ale ani jednou nebyla úspěšná.
Pro Hradeckou je to velký úspěch i z toho důvodu, že musela vloni na podzim prodělat operaci levého kolene, v kterém si přetrhla zkřížený vaz.

Pro Petru Kvitovou začíná být Nizozemka Kiki Bertensová “strašákem”. Už podruhé v krátké době s ním prohrála. Před deseti dny jí podlehla v Montrealu a o tomto víkendu v Cincinnati opět.
Přitom se jí povedlo v prvním setu otočit nepřiznivý stav a získat sadu. Zbývající dva sety však už byly v režii Nizozemky.

Za týden začíná poslední grandslamový turnaj US Open, ale ještě předtím tenisté a tenistky absolvují přípravné turnaje. A hned v prvním kole v New Haven prohrála Barbora Strýcová s Carlou Suarézovou 6:7, 4:6.
Na stejném turnaji se dnes představí Karolína Plíšková, která nastoupí proti Makarovové. Spolu se sestrou Kristýnu se i zúčastní čtyřhry.
Petra Kvitová vstoupí do bojů v New Havenu až zítra. Soupeřkou jí bude Polka Agniezka Radwaňská.

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz