Search
Close this search box.

Hráčky USK vstoupily úspěšně do Euroligy

Těžkého soupeře dostaly na úvod basketbalistky USK Praha, střetly se s ruským Orenburgem a ještě k tomu na jeho palubovce. To je však nijak nerozhodilo a zvítězily 83:78.

„Před startem Euroligy jsme neměly jediný těžký zápas. Takže start bude ostrý a samy jsme zvědavé, jak to bude vypadat,“ říkala trenérka Natália Hejková před zápasem. Je pravda, že dosavadních šest zápasů nejvyšší ligy žen nemohlo hráčky USK na euroligovou konfrontaci pořádně připravit. Pražanky v pohodě všech šest zápasů vyhrály, průměrně soupeřkám nastřílely 110 bodů!

Teď je však čekal těžší soupeř. Pražankám se však povedl skvěle úvod, po první čtvrtině vedly už o 18 bodů. Českému týmu se hlavně dařily rychlé protiútoky. Domácí hráčky se však nevzdaly a během druhého poločasu dokázaly dokonce i skóre otočit. To ale bylo jen na chvíli. Pak se opět hráčky USK dostaly do vedení, které už do konce zápasu nepustily.

I další zápas Evropské ligy sehrají basketbalistky USK na palubovce soupeře, za týden se představí v italském Schiu. Doma se ukáží poprvé 7. listopadu proti Bourges.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient