Hráči HC Vlci Jablonec nad Nisou si z Klatov přivezli vysokou prohru

Skončila dlouhá vlna výher, na které se Vlci vezli od 24.října. Nic netrvá věčně a platí to i v hokeji.

Vlci si z utkání z Klatov přivezli nečekanou předvánoční nadílku. Deset gólů v jejich síti rozhodně nesvědčí o jejich kvalitní obranné činnosti z předchozích utkání. Přitom v úvodu zápasu nic nenasvědčovalo tomu, že by mělo dojít k takovéto brankové úrodě. Pro oko nezaujatého diváka se na ledě odehrával pěkný, útočný hokej. Pro fandu Jablonce, bohužel, s tragickým vývojem skóre. Volání domácích fanoušků po „desítce“ pak vyslyšel v 52.minutě Vavřička a debakl Vlků byl dokonán.

Domácí byli po celý zápas jasně lepším týmem a zaslouženě berou všechny body. Deseti góly smetly jablonecké Vlky, kteří i přes porážku zůstali na čele skupiny Střed.

SHC Klatovy – HC Vlci Jablonec nad Nisou 10:3 (3:1,4:2,3:0)

Branky: 2.Roubal (Rubner, Rohla), 15.Rubner (Vavřička, Hanzlík), 16.Leština (Michel, Rohla), 24.Uhlík (Kristl, Tulačka), 25.Matiášek, 30.Hanzlík (Vavřička, J. Roubal), 34.Uhlík (Kristl, Houfek), 44.Tulačka (Michel), 48.Houfek (Tulačka, Michel), 52.Vavřička (Matiášek, Beran) – 3.Tondr (Bříška), 21.Bříška (Tondr), 38.Pavlů (Brokeš, Maďar)

Vyloučení: 6:13 navíc Homolka 10min. OT (nesp). Využití: 6:1 V oslabení: 1:0

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.