Search
Close this search box.

Hráči FK Teplice absolvovali testy na FTVS

Kompletní teplický tým absolvoval testování na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze, kde na ně čekalo komplexní testování.

„Testujeme tělesné složení hráčů, množství podkožního tuku a množství orgánového tuku. Dále rozložení hmotnosti jednotlivých tělesných segmentů, především nás zajímají dolní končetiny a jejich výbušnost. Sledujeme na přístroji cybex rovnováhu svalstva stehen a to ať už je to pravá – levá noha nebo přední – zadní strana stehna. Dalším sledovaným kritériem je statická stabilita, což jsou pro nás mj. zdravotně preventivní ukazatele. Nechybí také testování obecné vytrvalosti a schopnosti tolerance laktátového režimu,“ přibližuje testování kondiční trenér Antonín Čepek.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient