Hráči FK ERA-PACK Chrudim odjeli do Srbska v kompletním složení

Čtrnáctinásobný mistr České republiky znovu vyrazil reprezentovat svoji vlast. V pondělí v ranních hodinách vyjel z Chrudimi na patnáctihodinovou cestu do srbského Kragujevace, kde se v následujících dnech utká v těžké konkurenci o tři postupová místa. Postupně poměří síly s domácím výběrem, Interem Movistar a ukrajinským Chersonem.

ERA-PACK vyrazil za postupem s kompletním kádrem, na palubě autobusu nechyběla trojice brankářů a jedenáct hráčů do pole. Všichni jsou zdravotně v pořádku a připraveni porvat se o postup.

Účast na UEFA Champions League 2018 proběhne za podpory Pardubického kraje a Města Chrudim. Za vyjádřenou podporu děkují! Chrudimští vstoupí do turnaje ve středu večer zápasem proti domácímu Ekonomacu Kragujevac.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.