Hráči FC Fastav Zlín hostí v dalším domácím utkání Karvinou

V rámci 14. kola FORTUNA:LIGY zavítá na zlínskou Letnou Karviná. Utkání začíná v sobotu od 17:00 a jako hlavní rozhodčí ho bude řídit Pavel Královec.

Karviné patří po třinácti kolech čtrnáctá příčka, když dosud nasbírala jedenáct bodů při skóre 17:25. Tým kouče Romana Nádvorníka čeká čtyři zápasy na výhru. Naposledy porazil doma Příbram. Od té doby má na kontě dvě prohry a dvě remízy. V minulém kole Karviná nestačila na Olomouc, proti které sice vedla 2:0, ale nakonec padla 2:3. Ve venkovních zápase má tým ze Slezska bilanci jedné výhry, dvou remíz a čtyř proher.

Tým svými góly táhnou Tomáš Wágner a Lukáš Budínský. Oba mají na kontě čtyři trefy a postarali se tak celkem o osm ze sedmnácti branek Karviné. Oba zmínění hráči se trefili i při posledním střetnutí Zlína a Karviné. Tehdy ševci na severovýchodě republiky prohráli vysoko 0:4. Celková bilance obou soupeřů je v ligových zápasech vyrovnaná. Ze čtyř duelů mají oba po dvou výhrách. V těchto zápase vždy platila výhoda domácího prostředí. Bude platit i v sobotu?

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.