Hospic svatého Lazara se z důvodu rekonstrukce dočasně přemístí do Rokycanské nemocnice

Kvůli nezbytné rekonstrukci výtahů se 1. listopadu 2018 na několik měsíců Hospic svatého Lazara přesune ze své budovy v ulici Sladkovského, Plzeň – Slovany do prostor Rokycanské nemocnice.

Přesun je dočasný. Po ukončení této dlouho plánované rekonstrukce budou v budově hospice moderní výtahy, bezbariérový vchod s dálkově otevíratelným přístupem přímo ze dvora a bezbariérová toaleta v přízemí, což přispěje k bezproblémovému a komfortnějšímu chodu hospice.

Ačkoli po dobu přesunu bude pro pacienty, rodiny i zaměstnance znamenat o něco větší zátěž, klienti hospice zůstávají a s nimi i nezměněná kvalita přístupu k pacientům, jejich rodinám a blízkým. Snahou všech v hospici je zachovat péči v takovém standardu, na jaký je veřejnost v kontextu Hospice svatého Lazara zvyklá.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak