Search
Close this search box.

Hospic svatého Lazara se z důvodu rekonstrukce dočasně přemístí do Rokycanské nemocnice

Kvůli nezbytné rekonstrukci výtahů se 1. listopadu 2018 na několik měsíců Hospic svatého Lazara přesune ze své budovy v ulici Sladkovského, Plzeň – Slovany do prostor Rokycanské nemocnice.

Přesun je dočasný. Po ukončení této dlouho plánované rekonstrukce budou v budově hospice moderní výtahy, bezbariérový vchod s dálkově otevíratelným přístupem přímo ze dvora a bezbariérová toaleta v přízemí, což přispěje k bezproblémovému a komfortnějšímu chodu hospice.

Ačkoli po dobu přesunu bude pro pacienty, rodiny i zaměstnance znamenat o něco větší zátěž, klienti hospice zůstávají a s nimi i nezměněná kvalita přístupu k pacientům, jejich rodinám a blízkým. Snahou všech v hospici je zachovat péči v takovém standardu, na jaký je veřejnost v kontextu Hospice svatého Lazara zvyklá.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient