Hořovická nemocnice mění sazby za parkování

Od pondělí 17. 12. 2018 dojde ke změnám v pravidlech užívání parkoviště před nemocnicí.

„Na žádost pacientů zavádíme parkovné při hospitalizaci. Stává se, že jsou lidé nečekaně po vyšetření u lékaře hospitalizováni. Vzhledem k tomu, že tuto možnost neočekávali, je možné, že přijeli vozem, který musejí nechat několik dní parkovat na placeném parkovišti,“ uvádí provozně-technický náměstek Nemocnice Hořovice Tomáš Petsinis. „Nově tedy pro hospitalizované pacienty, kteří pobývají v nemocnici déle jak tři dny, zavádíme sazbu za parkovné ve výši 200,- Kč/den. Tuto částku bude možné zaplatit po předložení lékařské zprávy – doložení hospitalizace,“ doplňuje náměstek.

Nově se také mění délka parkování zdarma ze 3 hodin na hodiny 2.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.