Horažďovičtí policisté vypátrali hledaného muže

Policisté z obvodního oddělení v Horažďovicích vypátrali muže, který byl veden v celostátním pátrání. V obci Nalžovské Hory policisté ve čtvrtek 11. října tohoto roku po čtrnácté hodině v restauračním zařízení zjistili muže, který odpovídal popisu osoby vedené v celostátním pátrání jako hledaná osoba. Na pětapadesátiletého muže z obce u Českého Krumlova byl vydán od 21. října 2016 příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody. Policisté muže zadrželi, byl převezen na policejní služebnu a následně do věznice.

Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.