Horažďovickou a Klatovskou nemocnici čeká brzká oprava a modernizace

V Nemocnici následné péče LDN Horažďovice a v Klatovské nemocnici začnou v nejbližší době opravy a modernizace zařízení. Konkrétně v Horažďovicích se jedná o opravu PVC na podlahách, opravu rehabilitačního bazénku a druhou etapu výměn asfaltových povrchů severně od budovy nemocnic. Počítá se s celkovými náklady do cca 325 tisíc korun. Práce v Klatovské nemocnici zahrnují výměnu parní vložky a hlavního redukčního ventilu ve strojovně, montáž klimatizace na biochemické laboratoři č. 3, výměnu dveří u vstupu do technické budovy a u hlavního vstupu do lékárny a dále modernizaci bytových buněk (výměna podlahové krytiny – PVC). Náklady by neměly přesáhnout 723 695 korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak