Search
Close this search box.

Hokejoví vicemistři dorazili na radnici v Třinci

O příjemné překvapení se v úvodu včerejšího zasedání zastupitelstva města Třince postaral sportovní ředitel HC Oceláři Třinec Jan Peterek společně s útočníkem Davidem Ciencialou, kteří dorazili na pozvání starostky města Věry Palkovské na třineckou radnici i se stříbrným talířem pro vicemistry Tipsport extraligy.

„Fandíme sportu a moc si považujeme, že se u nás hraje tak skvělý hokej. Chtěli jsme Ocelářům touto cestou oficiálně pogratulovat a poděkovat za skvělou reprezentaci města,“ uvedla starostka Třince Věra Palkovská, která hokejistům předala pamětní medaili města Třince, láhev zlaté slivovice a trička s logem města. Jan Peterek vzápětí pogratuloval starostce k významné poctě, které se jí dostalo na Pražském hradě, kde byla vyhlášena Manažerkou čtvrtstoletí v kategorii Veřejná správa.

Hokejová sezona 2017/2018 okořeněná ziskem stříbrných medailí, bronzem v rámci Champions Hockey League a třetím místem po základní části Tipsport extraligy patří mezi nejúspěšnější v historii klubu. Symbolickou tečkou za úspěšným ročníkem udělali Oceláři v úterý 24. dubna ve WERK ARENĚ, kde se rozloučili se svými věrnými fanoušky a vyjádřili jim vděčnost za vytrvalou podporu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient