Hokejoví dorostenci Zlína zdolali Techniku Brno 3:1

V 8. kole extraligy dorostu přijela na zlínský led Technika Brno. Ševci se ujali vedení v 16. minutě, když se trefil Kráčalík. Ve 35. minutě přidal druhý gól Chludil a v 52. minutě poslal Berany do vedení 3:0 Čechmánek. Hostům se povedlo minutu poté snížit na 1:3, ale to bylo z jejich strany vše. Zlínští pak získali ještě bod navíc při prodloužení, díky trefě Čapky.

Zlín – Technika Brno 3:1

(1:0, 1:0, 1:1 – N 1:0)
Branky a nahrávky: 16. Kráčalík (Chludil), 35. Chludil (Čapka, Kráčalík), 52. Čechmánek (Mojžíš, Jakeš), 64. Čapka – 53. Přidal (Groch). Rozhodčí: Škach – Poláček, Bařinka. Vyloučení: 8:10. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 29. Střely na branku: 41:26. Průběh utkání: 3:0, 3:1.

Zlín
Synek – Nábělek, Valda, Šimášek, Sýkora, Burian, Čapka – Chludil, Tomeček, Ševčík, Čechmánek, Mojžíš, Matúšů, Laciga, Ramert, Kráčalík, Lakeš.

Technika Brno
Nešpůrek (Bílek) – Smutný, Kučírek, Růžička, Groch, Irajn, Černý, Šupa, Navrátil – Vrzal, Přidal, Kubový, Filípek, Plevka, Sovjak, Frýza, Maštalíř, Fornal, Walla

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.