Hokejoví dorostenci Kladna pražskou Slavii neporazili

Kladenští dorostenci odcestovali k zápasu 2. kola ELIOD extraligy dorostu na led pražské Slavie. Rytíři se hned v úvodu ujali vedení a po obdržení dvou branek dokázali vývoj znovu otočit, v závěrečných dvanácti minutách ale dvakrát inkasovali a utkání ztratili. Po porážce 3:4 tak Kladeňáci vybojovali alespoň bonusový bod, když soupeře udolali v nadstavbě na samostatné nájezdy.

HC Slavia Praha: Pittr (náj. Janura) – Dráb, Čech, Stejskal, Srdínko, Horáček, M. Svoboda, Kluch – J. Svoboda, Malínek, Greguss, Jokl, Altrichter, Slavíček, Brummel, Hofmann, Rulc, Krásný, Vymětal. Trenéři: Veber, Antoš, Kuna.

Rytíři Kladno: Gabriška – Tomšík, Alscher, Havel, Koštoval, Kohlíček, Ticháček – Kouba, P. Bareš, Procházka, Sojka, Hrabík, A. Bareš, Nedvěd, Gardoň, Šapovaliv, Ullrych, Chrenka. Trenéři: Procházka, Ton, Nedvěd.

Branky a nahrávky: 27. Vymětal (Greguss, J. Svoboda), 33. Altrichter (Srdínko, Horáček), 49. Srdínko (Horáček, Altrichter), 52. Slavíček (Kluch) – 3. P. Bareš (Hrabík, Tomšík), 35. Koštoval (Alscher), 48. Šapovaliv (Ticháček, Ullrych), rozh. náj. Šapovaliv. Třetiny: 0:1, 2:1, 2:1 – N 0:0 – 0:1. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:2. Střely na branku: 41:33 / 2:1. Rozhodčí: Šmika – Hradil, Zháňal. Diváci: 41.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.