Hokejoví benjamínci z Litvínova vybojovali na turnaji v České Lípě bronz

O víkendu proběhl v České Lípě dvoudenní turnaj v minihokeji, kterého se zúčastnili benjamínci ze 3.třídy. Turnaje se účastnilo 12 týmů rozdělených do dvou skupin po šesti, kdy 1.den se hrála základní část a 2.den čtvrtfinále, semifinále a finále. Malí chemici po celý turnaj skvěle bojovali a především v posledním utkání o 3.-4.místo ukázali sílu týmu, kdy rozdílem tří branek prohrávali utkání s Dynamem Pardubice a v poslední vteřině dokázali vyrovnat na 6:6 a poté zvítězit na samostatné nájezdy.

1. den
HC Litvínov – Dynamo Pardubice 7:9
HC Litvínov – HC Spartak Choceň 10:2
HC Litvínov – SC Tygři Černošice 11:5
HC Litvínov – HC Děčín 26:2

2. den
HC Litvínov – HC Česká Lípa 11:1
HC Litvínov – HC Hvězda Praha 8:5 čtvrtfinále
HC Litvínov – Mountfield HK 6:10 semifinále
HC Litvínov – Dynamo Pardubice 6:6 SN 2:1 o třetí místo

Celkové pořadí:
1. HC Slavia Praha
2. Mountfield HK
3. HC Litvínov
4. Dynamo Pardubice
5. Tygři Černošice
6. HC Hvězda Praha
7. HC Slovan Ústí n/L
8. HC Spartak Choceň
9. HC Česká Lípa
10. HC Junior Mělník
11. HC Děčín
12. HC Slavoj Velké Popovice

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak