Search
Close this search box.

Hokejisty Kroměříže čeká o víkendu šest domácích bitev

Nadcházející víkend provází nejedno očekávání. Dobrý los „očkuje“ všechny 4 celky žáků. Ale žádný los a žádné „chutě“ ještě body nezařídily. Hokejový klub Kroměříž se pustí do šesti domácích bitev a do dvou zápasů venku. Nejmladší ročníky pak právě na cizím ledě čekají 3 turnaje.

Muže uvidíme doma opět v sobotu večer. Úkol je jim dán jasný a jednoznačný. Nenechat se ani o bod připravit Uherským Hradištěm. Hosté mají kolísavou formu. V úvodu Krajské ligy prohrávali, avšak poté se zvedli, a to i výsledkově. Jistě ani oni nevzdali motivaci dostat se do play-off. Mají tým dost nečitelný a v minulých duelech v Kroměříži uměli hráče prohnat i porazit. Kroměřížští se teď musí koncentrovat, vyvarovat chyb a bojovat. Mají jména v mančaftu, která to celé mohou rozhodnout!

Juniorka jede k náročnému boji do Opavy. Opava je stále aspirantem na postup do extraligy. V Kroměříži hráče navíc zevrubně prověřila, když jim unikla do pětigólového trháku. Junioři však už mají v nohou utkání s každým ze sedmi soupeřů a „nevyhořeli“ s nikým. Mohli by taky oživit vzpomínky z minulé sezony staršího dorostu, kdy asi nejlepší venkovní mače sehráli v Ostravě… Taky na severu, taky nebyli favoritem!

Dvěma zápasy bude testována forma dorostu. V sobotu jede do Znojma, které už od října třikrát porazil (jednou na nájezdy) a osmi góly v městě Přemyslovců onehdy vystřílel titul v „úvodní ligové skupině“. O to více budou chtít Znojemští splácet všechny ty porážky. Mají výborný celek, jinak by nebyli ve finálové nadstavbě. Druhý protivník přijede za Hanáky. V neděli budou hráči v Kroměříži fandit proti Brumovu-Bylnici. A tým snad bude makat! Valaši bývají sebevědomí, a tím spíš jim nechtějí kroměřížští body či bodíkem podstrojovat.

Elitní týmy starších a mladších žáků na to doma vjedou už v sobotu. Soupeřem je Třebíč, je „hratelná“ – minimálně to „není žádná Kometa“. Hokejisté Kroměříže se musí porvat o výsledky, musí se na ledě upsat svému zápasu! Starším žákům všichni přejí už 3. výhru – potvrzení návratu do sezony. Žákovské „béčko“ a „déčko“ hostí v neděli Uherský Brod a měla by dokonat celý ten úspěšný týden. Všichni budou fandit, co to dá.

Dvou turnajů na malých hřištích se účastní 4. třídy. V sobotu jedou „áčko“ s „béčkem“ do Brodu, kde potkají domácí a Zlín. V neděli míří „céčko“ a „déčko“ do Brumova. Tam je čekají Brumované a Uherské Hradiště. Můžete poslat na dálku podporu i do Vsetína, kde se o výhry pokusí „druháci“. V neděli hrají se samými Valachy! Se Vsetínem a s Valašským Meziříčím.

Hokejový víkend

sobota 8. 12.
9:30 – mladší žáci „C“ hostí Třebíč
11:30 – starší žáci „A“ se doma pustí do Třebíče
17:00 – muži zvou domácí fandy proti Hradišti

15:30 – dorost se představí ve Znojmě

4. třídy (A, B) mají turnaj v Brodě – hrají proti Brodu a Zlínu

neděle 9. 12.
9:30 – dorost doma čelí Brumovu-Bylnici
12:00 – mladší žáci „D“ se doma postaví Brodu
14:00 – starší žáci „B“ vytáhnou doma na Brod

18:30 – juniorku ve Slezsku prověří Opava

4. třídy (C, D) se ukážou na turnaji v Brumově – chtějí uspět proti Brumovu a Hradišti
2. třídy se ve Vsetíně utkají se Vsetínem a s Val-Mezem

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient