Search
Close this search box.

Hokejisty Klatova v další sezóně povede nová dvojice trenérů

Klatovské hokejisty povede v nové sezóně nová trenérská dvojce. Je jí duo Michal Straka a Ivan Vlček. O tom kdy a s jakým kádrem nový trenérský tandem vstoupí do přípravy na novou sezónu vás budeme brzy informovat.

Ivan Vlček – Bývalý obránce, který odehrál 823 utkání v extralize za Plzeň. Stihl také odehrát jednu sezónu ve finsku za tým KalPa Kuopio. Ivan Vlček se také zúčastnil mistroství světa v roce 1995 ve Švédsku. Ivan Vlček napolsedy trénoval plzeňský starší dorost, se kterým letos získal bronz.

Michal Straka – Michala Straku asi není potřeba více představovat. Na kontě má přes 700 startů v nejvyšší soutěži a navíc si stihl zahrát i na Slovensku a ve Finsku. V národním týmu přidal šest startů. Ke konci sezóny 2007/08 přestoupil do Klatov, kde odehrál ještě dvě sezóny. V sezóně 2010/11 působil v roli asistenta trenéra u klatovského áčka. Po této sezóně se stal asistentem koče plzeňské Škodovky se kterou oslavil v roce 2013 titul. V říjnu 2014 se stal hlavní trenérem Škodovky, na tomto postu vydržel do 16.10. 2016, kdy byl odvolán. V minulé sezóně vedl Michal Straka plzeňský starší dorost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient