Search
Close this search box.

Hokejisty Klatova v další sezóně povede nová dvojice trenérů

Klatovské hokejisty povede v nové sezóně nová trenérská dvojce. Je jí duo Michal Straka a Ivan Vlček. O tom kdy a s jakým kádrem nový trenérský tandem vstoupí do přípravy na novou sezónu vás budeme brzy informovat.

Ivan Vlček – Bývalý obránce, který odehrál 823 utkání v extralize za Plzeň. Stihl také odehrát jednu sezónu ve finsku za tým KalPa Kuopio. Ivan Vlček se také zúčastnil mistroství světa v roce 1995 ve Švédsku. Ivan Vlček napolsedy trénoval plzeňský starší dorost, se kterým letos získal bronz.

Michal Straka – Michala Straku asi není potřeba více představovat. Na kontě má přes 700 startů v nejvyšší soutěži a navíc si stihl zahrát i na Slovensku a ve Finsku. V národním týmu přidal šest startů. Ke konci sezóny 2007/08 přestoupil do Klatov, kde odehrál ještě dvě sezóny. V sezóně 2010/11 působil v roli asistenta trenéra u klatovského áčka. Po této sezóně se stal asistentem koče plzeňské Škodovky se kterou oslavil v roce 2013 titul. V říjnu 2014 se stal hlavní trenérem Škodovky, na tomto postu vydržel do 16.10. 2016, kdy byl odvolán. V minulé sezóně vedl Michal Straka plzeňský starší dorost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient