Hokejisty Klatova v další sezóně povede nová dvojice trenérů

Klatovské hokejisty povede v nové sezóně nová trenérská dvojce. Je jí duo Michal Straka a Ivan Vlček. O tom kdy a s jakým kádrem nový trenérský tandem vstoupí do přípravy na novou sezónu vás budeme brzy informovat.

Ivan Vlček – Bývalý obránce, který odehrál 823 utkání v extralize za Plzeň. Stihl také odehrát jednu sezónu ve finsku za tým KalPa Kuopio. Ivan Vlček se také zúčastnil mistroství světa v roce 1995 ve Švédsku. Ivan Vlček napolsedy trénoval plzeňský starší dorost, se kterým letos získal bronz.

Michal Straka – Michala Straku asi není potřeba více představovat. Na kontě má přes 700 startů v nejvyšší soutěži a navíc si stihl zahrát i na Slovensku a ve Finsku. V národním týmu přidal šest startů. Ke konci sezóny 2007/08 přestoupil do Klatov, kde odehrál ještě dvě sezóny. V sezóně 2010/11 působil v roli asistenta trenéra u klatovského áčka. Po této sezóně se stal asistentem koče plzeňské Škodovky se kterou oslavil v roce 2013 titul. V říjnu 2014 se stal hlavní trenérem Škodovky, na tomto postu vydržel do 16.10. 2016, kdy byl odvolán. V minulé sezóně vedl Michal Straka plzeňský starší dorost.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.