Hokejisty České Třebové porazila Světlá nad Sázavou 4:2

Hokejisté České Třebové se v neděli večer vraceli ze Světlé nad Sázavou s prázdnou. Nažhavený domácí tým rozhodl o svém zaslouženém vítězství v závěru druhé a na začátku třetí třetiny. Kohouti hráli celkem jedenáct přesilových her, ovšem využili pouze dvě.

Světlá n. S. – Česká Třebová 4:2 (1:1, 2:0, 1:1)

Branky: 17. Kopecký (O. Včela, Kubát), 29. O. Včela (Kopecký), 40. Kohout, 44. Blažek (Dolinský) – 7. Hemský (Filip, Krejza), 59. Žouželka (Filip, Hemský).

Rozhodčí: Čížek – Křivohlavý, Pošvář. Vyloučení: 11:2 (navíc Štefka na 10 minut). Využití: 0:2. Diváků: 272. Nejlepší hráči: O. Včela, Kopecký, Koubský, Blažek – Filip, Žouželka, Hemský.

Světlá: Koubský – Bradáč, Šíma, Kořínek, O. Včela, Fibikar, Vacek, Svoboda – Bůažek, Dolinský, Jar. Doležal – Kopecký, Kubát, P. Včela – Jak. Doležal, Špatenka, Kohout.

Česká Třebová: Sajdl – Škvor, Žouželka, Pražák, Jemelka, Šejba, Šimončič – Hemský, Filip, Štefka – Dvořák, Fúzik, Veverka – Král, Prachař, Krejza – Schejbal, Křečan, Velínský.

Vladimír Vaněk, manažer Kohoutů:

„Mužstvu nelze upřít snahu a bojovnost, ale na dobře hrajícího soupeře to bylo málo. Naše koncovka byla mizerná, což se projevilo v přesilových hrách. Hráli jsme jich jedenáct a vstřelili pouze dvě branky. Světlá byla daleko přímočařejší, její hráči nic nevymýšleli a prakticky ze všech pozic stříleli.“

Příští zápas – neděle 4. listopadu: Lanškroun – Česká Třebová (17.00).

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient