Search
Close this search box.

Hokejisté z Dynama Pardubice se podepisovali téměř 3 hodiny

PARDUBICE — Tisícovka fanoušků si nenechala ujít podpisovou akci Dynama v centrále ČSOB Pojišťovny na Masarykově náměstí v Pardubicích. Návštěvníkům se podepsal takřka kompletní tým čtvrtfinalistů, akce se protáhla takřka do devíti hodin večer.

Měla to být autogramiáda, na níž se letošní tým rozloučí s fanoušky a poděkuje jim za podporu v letošním ročníku. Nával příznivců Dynama byl skutečně veliký, na všechny se dostalo, byť se akce protáhla na přes dvě a půl hodiny!

Na večer v ČSOB Pojišťovně si Dynamo FANS připravili překvapení pro předsedu představenstva a generálního manažera Dušana Salfického, který ve středu oslavil 46. narozeniny. Od příznivců obdržel dortík a dres s číslem 1 a nápisem „PŘEDSEDA“.

„Pro nás je nejcennější z této sezony, že řada z vás nás chodila podporovat po celý rok a spousta z vás se vrátila nám fandit. Vám všem patří velký dík. Věřím, že si příští sezonu také společně užijeme!“ řekl Dušan Salfický, nejen jemuž fandové během večera v ČSOB Pojišťovně zatleskali.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient