Hokejisté Vítkovic se zúčastní ostravského Arrows Festu 2018 už v sobotu

Oslava ostravského pojetí zámořských sportů, oslava 45. jubilea založení baseballového klubu Arrows Ostrava a první akce k připomínce 90. založení hokejových Vítkovic. Vítkovičtí hokejisté se v sobotu zúčastní velkého Arrows Festu 2018! Na programu bude baseballová exhibice s hráči Arrows i s americkými fotbalisty Steelers, autogramiáda hráčů všech tří klubů, řada hudebních vystoupení, koncertů, soutěží, výborného jídla a pití! V sobotu 30. června v Arrows family parku v Porubě.

Ostravu čeká velká sportovní oslava. Baseballoví Arrows i hokejové Vítkovice společně slaví příchod léta a svá klubová výročí. V porubském Arrows Family Parku je na sobotu přichystán bohatý program plný výborného jídla a pití, sportovní i hudební zábavy. Vše okoření baseballová exhibice i vystoupení například Rock&Roll Bandu Marcela Woodmana.

Před dvěma lety vítkovičtí hokejisté navázali na první ročník baseballové exhibice a letos znovu vymění hokejky za pálky. A nebudou sami, připojí se k nim i hráči amerického fotbalu Steelers Ostrava a všichni společně s domácími Arrows Ostrava nabídnou fanouškům jedinečnou zábavnou exhibici pod komentářem redaktora České televize Jakuba Staříka.

„Náš klub slaví 45. výročí založení a my jsme chtěli toto jubileum řádně oslavit se všemi sportovními fanoušky Ostravy a k tomu jsme taky pozvali naše přátele z vítkovického hokeje i z amerického fotbalu ze Steelers. Kromě toho se fandové mohou těšit na skvělý program, řadu hudebních vystoupení, výborné pivo i jídlo,“ láká Radim Kepák, prezident SKSB Arrows a hlavní pořadatel Arrows Festu 2018.

„Bude to velká oslava ostravského sportu. My máme s Arrows přátelské vztahy a navazujeme tak na exhibici, kterou jsme spolu sehráli před dvěma lety. Arrows slaví 45. výročí, my 90. výročí, takže jsme v tomto směru spojili síly a věříme, že do Arrows Parku dorazí co nejvíce fanoušků a oslavu léta i ostravského sportu si pořádně užijí. Moc se těšíme,“ vypráví generální manažer a hlavní trenér HC VÍTKOVICE RIDERA Jakub Petr.

Kromě koncertů a hudebních vystoupení bude všechny fanoušky lákat baseballová exhibice hokejistů, baseballistů a amerických fotbalistů. „Hrát se bude takzvaný slowpitch, což je obdoba baseballu a chceme to pojmout hlavně zábavně, ať si to fandové pořádně užijí,“ připomíná Radim Kepák.

Po exhibici bude následovat autogramiáda hráčů všech tří ostravských klubů.

Arrows Fest 2018 začíná v sobotu 30. června ve 12 hodin. Exhibice hokejistů, baseballistů a amerických fotbalistů je na programu od 14 hodin.

PROGRAM ARROWS FESTU 2018
12:00 – 12:50 A Dobre (hudební vystoupení)
12:50 – 13:10 Představení gastropartnerů
13:10 – 14:00 Lautr (hudební vystoupení)
14:00 – 15:00 HC VÍTKOVICE RIDERA vs. Ostrava Steelers a SKSB Arrows Ostrava Exhibice v baseballu spojená s autogramiádou
15:00 – 15:50 Bad Jokers Cream (hudební vystoupení)
15:50 – 16:10 Pilsner Urquel – škola čepování piva
16:10 – 17:00 Penzistor
17:00 – 17:40 Vyhodnocení Moravské Route 66 – motorshow příjezd motorkářů
17:40 – 18:20 Mário Separovič a hosté
18:20 – 18:40 Pilsner Urquel – škola čepování piva a představení gastropartnerů
18:40 – 19:30 Dorien
19:30 – 20:00 Předstevní americké kuchyně a gastropartnerů, burgers, hot dogs…
20:00 – 22:00 Rock and Roll Band Marcela Woodmana (hudební vystoupení)

Arrows Fest 2018 je hudební festival pořádán u příležitosti 45. výročí založení klubu SKSB Arrows Ostrava ve spolupráci s Rádiem Čas Rock.
Můžete se těšit na baseballovou exhibici spojenou s autogramiádou týmů SKSB Arrows Ostrava vs. HC VÍTKOVICE RIDERA a Steelers Ostrava!!! Exhibici komentuje sportovní komentátor ČT Jakub Stařík.
Motorshow motorek pod vedením Harley Davidson v rámci akce Moravská Route 66, ukázku automobilů značky Ford.
Pro děti máme připraveny skákací hrady, baseball road show, malování na tvář a přijde i klaun.
Americká kuchyně, burgry, hot dogy, škola čepování Pilsner Urquel pod vedením Master Bartender
A k tomu skvělá muzika, prostě zábava pro celou rodinu!

Vstupné je 150 Kč, děti do 15 let mají vstup zdarma. Vstupenky je možné zakoupit na pobočkách Ostrava Info, nebo přímo na místě v Arrows Family Park Ostrava v Ostravě-Porubě. Více informací na: arrows.cz/arrowsfest

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.