Hokejisté Valašského Meziříčí uzavřou první polovinu sezóny utkáním s Kopřivnicí

Uteklo to jako voda. 28. listopad bude na Bobří hrázi od 18:00 patřit dvacátému prvnímu kolu Druhé ligy, ve kterém Valašského Meziříčí přivítá kopřivnickou Tatru. Duel blízkých soupeřů bude mimo boj o veledůležité body znamenat tečku za polovinou základní části.

Tatrovka v posledních zápasech ztratila nabranou formu, když z posledních čtyřech duelů dokázala zvítězit pouze doma s Novým Jičínem. I přes nepříznivé výsledky v posledním období se svěřenci trenéra Jaroslava Kofroně ale drží na třetím místě nadále neuvěřitelně vyrovnané východní skupiny.

Kopřivničtí po posledním neúspěšném pokusu bodovat doma proti Žihadlům z Moravských Budějovic zajíždějí už k tradičnímu rivalovi z Valašského Meziříčí. Na Bobří hrázi budou mít hráči Tatry jediný úkol, a to začátek nové vítězné série, které zabrání jejich propadu tabulkou v případě souhry výsledků až na předposlední místo.

Sobotní podvečer měl na Bobří hrázi patřit souboji Valachů s Havlíčkovým Brodem. Díky nešťastné poruše rolby však nebylo možné ihned po rozbruslení upravit hrací plochu tak, aby byla řádně připravena na souboj obou týmů. Delegát zápasů nakonec rozhodl o nemožnosti odehrání zápasu v řádném termínu a utkání tak bylo odloženo na neurčito.

Valašské Meziříčí se tak propadlo po dvou předchozích prohrách tabulkou na šesté místo. Nutno však brát v potaz, že Bobři mají oproti většině týmů hned dva zápasy k dobru, které mohou Valachy znovu posunout do vyšších pater tabulky skupiny Východ. Zda k tomuto cíli vykročí svěřenci trenéra Weintritta už proti Kopřivnici ukáže středeční večer.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web spravuje Webklient